Beoordeeld met 4.9 / 5 op basis van  Google klantreviews 

Koffie

Laden...
Van laag naar hoog sorteren
  1. Italiaanse Espresso Selectie - 4 x 1 kilo koffiebonen
    Italiaanse Espresso Selectie - 4 x 1 kilo koffiebonen
    Diverse smaken 7 - Krachtig
     43,69 Normale Prijs 47,83
  2. Koffiebonen pakket - Meest verkocht - 4 x 1 kilo
    Koffiebonen pakket - Meest verkocht - 4 x 1 kilo
    Diverse smaken 10 - Zeer krachtig

     65,14 Normale Prijs 69,77

  3. Segafredo proefpakket koffiebonen 4 x 1 kilo
    Segafredo proefpakket koffiebonen 4 x 1 kilo
    Diverse smaken 7 - Krachtig

     55,03 Normale Prijs 58,51

  4. Segafredo Intermezzo - koffiebonen - 1 kilo
    Aanbieding
    Segafredo Intermezzo - koffiebonen - 1 kilo
    Nootachtig, Vanille, Biscuits 8 - Krachtig
    Vanaf 12,02
     12,02 / kg
  5. Espresso Madrugador - Verse koffiebonen
    Espresso Madrugador - Verse koffiebonen
    Chocoladeachtig, Fruitig, Kruidig 8 - Krachtig
    Vanaf 6,95
     18,95 / kg
  6. Lavazza Gold proefpakket - koffiebonen - 2 x 1 kilo
  7. Lavazza Qualità Oro - Koffiebonen - 1 kilo
    Aanbieding
    Lavazza Qualità Oro - Koffiebonen - 1 kilo
    Bloemig, Fruitig 5 - Normaal
    Vanaf 20,07
     20,07 / kg
  8. Brazilië 100% arabica - Verse koffiebonen
    Brazilië 100% arabica - Verse koffiebonen
    Chocoladeachtig, Nootachtig 6 - Normaal
    Vanaf 7,79
     20,42 / kg
  9. Ethiopië 100% arabica - Verse koffiebonen
    Ethiopië 100% arabica - Verse koffiebonen
    Bloemig, Fruitig, Kruidig 8 - Krachtig
    Vanaf 7,79
     20,85 / kg
  10. Lazarro Proefpakket - koffiebonen - 4 x 1 kilo
    Lazarro Proefpakket - koffiebonen - 4 x 1 kilo
    Lazarro
     41,83 Normale Prijs 47,01
  11. Lazarro Bonen Duo - Dark Roast & Caffè Crema 2 x 1 kilo
    Lazarro Bonen Duo - Dark Roast & Caffè Crema 2 x 1 kilo
    Diverse smaken 8 - Krachtig
     20,24 Normale Prijs 23,36
  12. Lazarro espresso dark roast - koffiebonen - 1 kilo
    Aanbieding
    Lazarro espresso dark roast - koffiebonen - 1 kilo
    Chocoladeachtig 8 - Krachtig
    Vanaf 9,44
     9,44 / kg
  13. 100% arabica Brazil - Single Serve Coffee Drip Bag - 1 stuk
  14. illy Espresso proefpakket met decaf - koffiebonen - 3 x 250 gram
  15. illy Espresso proefpakket - koffiebonen - 2 x 250 gram
  16. illy Classico - koffiebonen - 250 gram
    Aanbieding
    illy Classico - koffiebonen - 250 gram
    Nootachtig, Caramel 9 - Zeer krachtig
    Vanaf 6,14
     24,56 / kg
  17. Segafredo Selezione Crema - koffiebonen - 1 kilo
    Aanbieding
    Segafredo Selezione Crema - koffiebonen - 1 kilo
    Chocoladeachtig, Nootachtig, Vanille, Drop 6 - Normaal
    Vanaf 13,82
     13,82 / kg
  18. Segafredo Espresso Casa - koffiebonen - 1 kilo
    Segafredo Espresso Casa - koffiebonen - 1 kilo
    Chocoladeachtig, Kruidig, Caramel, Honing, Amandelen 8 - Krachtig
    Vanaf 12,90
     12,90 / kg
  19. illy Intenso - koffiebonen - 250 gram
    Aanbieding
    illy Intenso - koffiebonen - 250 gram
    Chocoladeachtig, Fruitig 9 - Zeer krachtig
    Vanaf 6,26
     25,04 / kg
  20. Segafredo Intermezzo - gemalen koffie - 250 gram
    Aanbieding
    Segafredo Intermezzo - gemalen koffie - 250 gram
    Nootachtig, Vanille, Caramel, Sinaasappel 8 - Krachtig
    Vanaf 2,98
     11,92 / kg
  21. Zuid-Amerika 100% arabica - Verse koffiebonen
    Zuid-Amerika 100% arabica - Verse koffiebonen
    Chocoladeachtig, Kruidig 8 - Krachtig
    Vanaf 7,95
     20,85 / kg
  22. 100% arabica Decaf - Single Serve Coffee Drip Bag - 1 stuk
  23. Yirgacheffe specialiteit 100% arabica - Verse koffiebonen
    Yirgacheffe specialiteit 100% arabica - Verse koffiebonen
    Bloemig, Chocoladeachtig, Fruitig, Honing 4 - Normaal
    Vanaf 9,29
     25,60 / kg
  24. Segafredo Espresso Casa - gemalen koffie - 250 gram
    Aanbieding
    Segafredo Espresso Casa - gemalen koffie - 250 gram
    Chocoladeachtig 10 - Zeer krachtig
    Vanaf 3,24
     12,96 / kg
  25. illy Espresso proefpakket - gemalen koffie - 2 x 250 gram
  26. illy Espresso proefpakket met decaf - gemalen koffie - 3 x 250 gram
  27. illy Classico - gemalen koffie - 250 gram
    Aanbieding
    illy Classico - gemalen koffie - 250 gram
    Bloemig, Caramel 7 - Krachtig
    Vanaf 5,90
     23,60 / kg
  28. Segafredo Selezione Espresso - koffiebonen - 1 kilo
    Aanbieding
    Segafredo Selezione Espresso - koffiebonen - 1 kilo
    Chocoladeachtig, Fruitig, Kruidig, Nootachtig, Vanille 8 - Krachtig
    Vanaf 14,34
     14,34 / kg
  29. Espresso Intenso - Verse koffiebonen
    Espresso Intenso - Verse koffiebonen
    Chocoladeachtig, Nootachtig 12 - Zeer krachtig
    Vanaf 8,29
     21,37 / kg
  30. Lavazza Crema Proefpakket - koffiebonen - 4 x 1 kilo
  31. Lavazza Super Crema Espresso - Koffiebonen - 1 kilo
    Aanbieding
    Lavazza Super Crema Espresso - Koffiebonen - 1 kilo
    Nootachtig 8 - Krachtig
    Vanaf 20,50
     20,50 / kg
  32. Cerrado 100% arabica - Verse koffiebonen
    Cerrado 100% arabica - Verse koffiebonen
    Fruitig, Nootachtig, Honing 5 - Normaal
    Vanaf 8,29
     21,37 / kg
  33. illy Decaf - Koffiebonen - 250 gram
    Aanbieding
    illy Decaf - Koffiebonen - 250 gram
    Bloemig, Fruitig, Nootachtig, Caramel 7 - Krachtig
    Vanaf 6,29
     25,16 / kg
  34. Colombia 100% arabica - Verse koffiebonen
    Colombia 100% arabica - Verse koffiebonen
    Chocoladeachtig, Fruitig 8 - Krachtig
    Vanaf 7,95
     21,80 / kg
  35. Café Intención proefpakket - koffiebonen - 2 x 1 kilo
    Café Intención proefpakket - koffiebonen - 2 x 1 kilo
    Café Intención

     37,41 Normale Prijs 39,78

  36. Café Intención Crema Aromatico - koffiebonen - 1 kilo
    Aanbieding
    Café Intención Crema Aromatico - koffiebonen - 1 kilo
    Bloemig, Fruitig 6 - Normaal
    Vanaf 17,25
     17,25 / kg
  37. Nescafé Gold Espresso - oploskoffie - 100 gram
  38. Lazarro barista caffè crema - koffiebonen - 1 kilo
    Aanbieding
    Lazarro barista caffè crema - koffiebonen - 1 kilo
    Chocoladeachtig, Kruidig 3 - Normaal
    Vanaf 9,48
     9,48 / kg
  39. Kimbo Espresso Crema Intensa - koffiebonen - 1 kilo
    Aanbieding
    Kimbo Espresso Crema Intensa - koffiebonen - 1 kilo
    Kruidig 11 - Zeer krachtig
    Vanaf 15,93
     15,93 / kg
  40. Lavazza Crema e Aroma - koffiebonen - 1 kilo
    Aanbieding
    Lavazza Crema e Aroma - koffiebonen - 1 kilo
    Chocoladeachtig, Nootachtig, Honing 8 - Krachtig
    Vanaf 17,13
     17,13 / kg
  41. Kimbo Espresso Bar Aroma Gold - koffiebonen - 1 kilo
    Aanbieding
    Kimbo Espresso Bar Aroma Gold - koffiebonen - 1 kilo
    Bloemig, Fruitig 9 - Zeer krachtig
    Vanaf 16,77
     16,77 / kg
  42. Peru 100% arabica - Verse koffiebonen
    Peru 100% arabica - Verse koffiebonen
    Bloemig, Houtachtig, Caramel, Kaneel 7 - Krachtig
    Vanaf 7,95
     21,80 / kg
  43. Bestsellers - Verse koffiebonen - 4 x 1 kilo
    Aanbieding
    Bestsellers - Verse koffiebonen - 4 x 1 kilo
    Diverse smaken 8 - Krachtig
    Normale Prijs 94,95 Aanbiedingsprijs 74,94
     18,74 / kg
  44. Café du Jour Zomerkoffie - verse koffiebonen
    Café du Jour Zomerkoffie - verse koffiebonen
    Chocoladeachtig, Kruidig, Nootachtig 6 - Normaal
    Vanaf 8,95
     18,95 / kg
  45. Kimbo Barista Espresso Napoli / Napoletano - koffiebonen - 1 kilo
    Aanbieding
    Kimbo Barista Espresso Napoli / Napoletano - koffiebonen - 1 kilo
    Chocoladeachtig 10 - Zeer krachtig
    Vanaf 16,53
     16,53 / kg
  46. Café du Jour 100% arabica Mocca
    Café du Jour 100% arabica Mocca
    Chocoladeachtig, Nootachtig, Caramel 6 - Normaal
    Vanaf 8,29
     21,37 / kg
  47. Caffè Vergnano 1882 proefpakket - koffiebonen - 3 x 1 kilo
    Caffè Vergnano 1882 proefpakket - koffiebonen - 3 x 1 kilo
    Caffè Vergnano 1882

     54,42 Normale Prijs 57,43

  48. Caffè Vergnano 1882 Gran Aroma - koffiebonen - 1 kilo
    Aanbieding
    Caffè Vergnano 1882 Gran Aroma - koffiebonen - 1 kilo
    Chocoladeachtig 8 - Krachtig
    Vanaf 15,92
     15,92 / kg

Cafedujour.nl is beoordeeld met 4.9 / 5 op basis van Google klantreviews