Beoordeeld met 4.9 / 5 op basis van  Google klantreviews 

Arabica koffiebonen

Arabica koffiebonen zijn méér dan gewoon een ingrediënt voor je dagelijkse kop koffie. Ze zijn een ervaring op zichzelf. Afkomstig uit het hoogland van Ethiopië, hebben deze bonen hun weg gevonden in de harten van koffieliefhebbers over de hele wereld. Ze zijn een synoniem voor kwaliteit en bieden een veel breder smaakprofiel dan hun tegenhanger, Robusta. Maar waarom zijn ze zo speciaal en waarom zou je kiezen voor Arabica bonen van Café du Jour? Lees verder en ontdek het zelf!

Laden...
Van laag naar hoog sorteren
  1. Koffie van de Maand - Verse koffiebonen
    Koffie van de Maand - Verse koffiebonen
    Café du Jour
    Vanaf 8,29
     22,32 / kg
  2. 100% arabica Brazilië - Single Serve Coffee Drip Bags - 14 stuks
  3. Café du Jour 100% arabica Sumatra
    Café du Jour 100% arabica Sumatra
    Chocoladeachtig, Kruidig 8 - Krachtig
    Vanaf 8,95
     24,65 / kg
  4. illy Arabica Selection Ethiopië - koffiebonen - 250 gram
    Aanbieding
    illy Arabica Selection Ethiopië - koffiebonen - 250 gram
    Bloemig 4 - Normaal
    Vanaf 6,11
     24,44 / kg
  5. Lucaffé 100% arabica Mister Exclusive - koffiebonen - 1 kilo
    Aanbieding
    Lucaffé 100% arabica Mister Exclusive - koffiebonen - 1 kilo
    Chocoladeachtig, Fruitig, Nootachtig 7 - Krachtig
    Vanaf 28,02
     28,02 / kg
  6. Gourmet 100% arabica - Verse koffiebonen
    Gourmet 100% arabica - Verse koffiebonen
    Kruidig, Nootachtig, Houtachtig, Drop 6 - Normaal
    Vanaf 8,95
     23,70 / kg
  7. illy - Arabica Selection Colombia - koffiebonen - 250 gram
    illy - Arabica Selection Colombia - koffiebonen - 250 gram
    Chocoladeachtig, Nootachtig, Caramel 7 - Krachtig
    Vanaf 6,83
     27,32 / kg
  8. Kimbo Dolce Crema - koffiebonen - 1 kilo
    Aanbieding
    Kimbo Dolce Crema - koffiebonen - 1 kilo
    Bloemig 9 - Zeer krachtig
    Vanaf 16,84
     16,84 / kg
  9. Segafredo Selezione 100% Arabica koffiebonen 1 kilo
    Aanbieding
    Segafredo Selezione 100% Arabica koffiebonen 1 kilo
    Bloemig, Chocoladeachtig, Fruitig, Nootachtig 6 - Normaal
    Vanaf 18,56
     18,56 / kg
  10. 100% arabica Ethiopië - Single Serve Coffee Drip Bags - 14 stuks
    100% arabica Ethiopië - Single Serve Coffee Drip Bags - 14 stuks
    Bloemig, Fruitig, Kruidig 6 - Normaal
    Vanaf 8,99
     0,64 / stuk
  11. Bregman's Blend Brazilian Manners - Verse koffiebonen
    Bregman's Blend Brazilian Manners - Verse koffiebonen
    Chocoladeachtig, Nootachtig 8 - Krachtig
    Vanaf 9,29
     18,95 / kg
  12. Pellini Espresso Bar No 3 Gran Aroma - koffiebonen - 1 kilo
    Aanbieding
    Pellini Espresso Bar No 3 Gran Aroma - koffiebonen - 1 kilo
    Chocoladeachtig, Honing 8 - Krachtig
    Vanaf 18,03
     18,03 / kg
  13. illy - koffiebonen - Arabica Selection - India - 250 gram
    Aanbieding
    illy - koffiebonen - Arabica Selection - India - 250 gram
    Chocoladeachtig, Kruidig 11 - Zeer krachtig
    Vanaf 7,06
     28,24 / kg
  14. Gorilla Crema No.1 - koffiebonen - 1 kilo
    Gorilla Crema No.1 - koffiebonen - 1 kilo
    Bloemig, Fruitig, Honing 8 - Krachtig
    Vanaf 17,30
     17,30 / kg
  15. Lavazza Espresso Barista Perfetto - koffiebonen - 1 kilo
    Aanbieding
    Lavazza Espresso Barista Perfetto - koffiebonen - 1 kilo
    Bloemig, Fruitig 6 - Normaal
    Vanaf 24,14
     24,14 / kg
  16. Pellini Top - Gemalen koffie in blik - 250 gram
    Aanbieding
    Pellini Top - Gemalen koffie in blik - 250 gram
    Bloemig 4 - Normaal
    Vanaf 6,25
     25,00 / kg
  17. Gorilla Café Crème - koffiebonen - 1 kilo
    Gorilla Café Crème - koffiebonen - 1 kilo
    Bloemig, Fruitig 2 - Mild
    Vanaf 16,81
     16,81 / kg
  18. Lavazza Espresso Italiano - koffiebonen - 1 kilo
    Aanbieding
    Lavazza Espresso Italiano - koffiebonen - 1 kilo
    Bloemig, Fruitig 5 - Normaal
    Vanaf 20,68
     20,68 / kg
  19. Mövenpick Der Himmlische - koffiebonen - 1 kilo
    Mövenpick Der Himmlische - koffiebonen - 1 kilo
    Chocoladeachtig, Caramel 7 - Krachtig
    Vanaf 16,45
     16,45 / kg
  20. Bregman's Blend Captain's Choice - Verse koffiebonen
    Bregman's Blend Captain's Choice - Verse koffiebonen
    Bregman Koffies
    Vanaf 9,29
     25,60 / kg
  21. illy - koffiebonen - Arabica Selection - Costa Rica - 250 gram
    Aanbieding
    illy - koffiebonen - Arabica Selection - Costa Rica - 250 gram
    Chocoladeachtig, Vanille, Caramel 5 - Normaal
    Vanaf 7,30
     29,20 / kg
  22. Costa Coffee Brazilian Single Origin Character Dark Roast - koffiebonen - 1 kilo
    Costa Coffee Brazilian Single Origin Character Dark Roast - koffiebonen - 1 kilo
    Chocoladeachtig, Nootachtig 9 - Zeer krachtig
    Vanaf 18,11
     18,11 / kg
  23. Costa Coffee Character Bright Blend Medium Roast - koffiebonen - 1 kilo
    Costa Coffee Character Bright Blend Medium Roast - koffiebonen - 1 kilo
    Chocoladeachtig, Fruitig 6 - Normaal
    Vanaf 18,42
     18,42 / kg
  24. Costa Coffee Colombian Roast - koffiebonen - 500 gram
    Costa Coffee Colombian Roast - koffiebonen - 500 gram
    Fruitig, Caramel, Honing 8 - Krachtig
    Vanaf 10,18
     20,36 / kg
  25. Bregman's Blend ¡El Jefe! - Verse koffiebonen
    Bregman's Blend ¡El Jefe! - Verse koffiebonen
    Kruidig 7 - Krachtig
    Vanaf 9,29
     25,60 / kg
  26. Tchibo Barista Caffè Crema - koffiebonen - 1 kilo
    Aanbieding
    Tchibo Barista Caffè Crema - koffiebonen - 1 kilo
    Fruitig 8 - Krachtig
    Vanaf 19,41
     19,41 / kg
  27. L'OR Espresso Elegant Espresso - koffiebonen - 1 kilo
    L'OR Espresso Elegant Espresso - koffiebonen - 1 kilo
    Nootachtig 4 - Normaal
    Vanaf 16,90
     16,90 / kg
  28. Café du Jour 100% arabica Low Cafeïne
    Café du Jour 100% arabica Low Cafeïne
    Chocoladeachtig, Nootachtig 7 - Krachtig
    Vanaf 8,49
     24,69 / kg

Veelgestelde vragen over Arabica koffiebonen
Wat zijn arabica koffiebonen?
Arabica koffiebonen zijn afkomstig van de Coffea arabica plant en staan bekend om hun verfijnde smaak. Ze worden vooral verbouwd op grote hoogte.
Welke smaak hebben arabica koffiebonen?
Arabica koffiebonen hebben vaak een milde, volle smaak met tonen van fruit, chocolade of noten. De zuurgraad is meestal licht tot fris.
Zijn arabica koffiebonen geschikt voor espresso?
Arabica koffiebonen zijn zeer geschikt voor espresso. Ze geven een zachte, uitgebalanceerde espresso met veel aroma.
Waar komen arabica koffiebonen vandaan?
Arabica koffiebonen komen onder andere uit landen zoals Brazilië, Colombia, Ethiopië en Costa Rica. Deze regio’s bieden ideale groeiomstandigheden voor arabica.

Cafedujour.nl is beoordeeld met 4.9 / 5 op basis van Google klantreviews