Beoordeeld met 4.9 / 5 op basis van  Google klantreviews 

Koffiebonen

Goede koffie begint bij bonen die bij jouw smaak passen. Bij Café du Jour vind je een ruim assortiment koffiebonen: van bekende Italiaanse koffiemerken tot verse koffie uit onze eigen branderij. Vergelijk eenvoudig op smaak, sterkte, branding, merk en prijs en kies de koffie die jij graag iedere dag drinkt. Nog niet zeker welke koffie bij je past? Met onze koffie proefpakketten probeer je meerdere soorten naast elkaar.

Laden...
Van laag naar hoog sorteren
  1. Segafredo Intermezzo - koffiebonen - 1 kilo
    Aanbieding
    Segafredo Intermezzo - koffiebonen - 1 kilo
    Nootachtig, Vanille, Biscuits 8 - Krachtig
    Vanaf 12,02
     12,02 / kg
  2. Lavazza Qualità Oro - Koffiebonen - 1 kilo
    Aanbieding
    Lavazza Qualità Oro - Koffiebonen - 1 kilo
    Bloemig, Fruitig 5 - Normaal
    Vanaf 20,07
     20,07 / kg
  3. illy Classico - koffiebonen - 250 gram
    Aanbieding
    illy Classico - koffiebonen - 250 gram
    Nootachtig, Caramel 9 - Zeer krachtig
    Vanaf 6,14
     24,56 / kg
  4. Lazarro espresso dark roast - koffiebonen - 1 kilo
    Aanbieding
    Lazarro espresso dark roast - koffiebonen - 1 kilo
    Chocoladeachtig 8 - Krachtig
    Vanaf 9,44
     9,44 / kg
  5. Segafredo Selezione Crema - koffiebonen - 1 kilo
    Aanbieding
    Segafredo Selezione Crema - koffiebonen - 1 kilo
    Chocoladeachtig, Nootachtig, Vanille, Drop 6 - Normaal
    Vanaf 13,82
     13,82 / kg
  6. Segafredo Espresso Casa - koffiebonen - 1 kilo
    Segafredo Espresso Casa - koffiebonen - 1 kilo
    Chocoladeachtig, Kruidig, Caramel, Honing, Amandelen 8 - Krachtig
    Vanaf 12,90
     12,90 / kg
  7. Bestsellers - Verse koffiebonen - 4 x 1 kilo
    Aanbieding
    Bestsellers - Verse koffiebonen - 4 x 1 kilo
    Diverse smaken 8 - Krachtig
    Normale Prijs 94,95 Aanbiedingsprijs 74,94
     18,74 / kg
  8. illy Intenso - koffiebonen - 250 gram
    Aanbieding
    illy Intenso - koffiebonen - 250 gram
    Chocoladeachtig, Fruitig 9 - Zeer krachtig
    Vanaf 6,26
     25,04 / kg
  9. Segafredo proefpakket koffiebonen 4 x 1 kilo
    Segafredo proefpakket koffiebonen 4 x 1 kilo
    Diverse smaken 7 - Krachtig

     55,03 Normale Prijs 58,51

  10. Segafredo Selezione Espresso - koffiebonen - 1 kilo
    Aanbieding
    Segafredo Selezione Espresso - koffiebonen - 1 kilo
    Chocoladeachtig, Fruitig, Kruidig, Nootachtig, Vanille 8 - Krachtig
    Vanaf 14,34
     14,34 / kg
  11. Lavazza Super Crema Espresso - Koffiebonen - 1 kilo
    Aanbieding
    Lavazza Super Crema Espresso - Koffiebonen - 1 kilo
    Nootachtig 8 - Krachtig
    Vanaf 20,50
     20,50 / kg
  12. illy Decaf - Koffiebonen - 250 gram
    Aanbieding
    illy Decaf - Koffiebonen - 250 gram
    Bloemig, Fruitig, Nootachtig, Caramel 7 - Krachtig
    Vanaf 6,29
     25,16 / kg
  13. Café Intención Crema Aromatico - koffiebonen - 1 kilo
    Aanbieding
    Café Intención Crema Aromatico - koffiebonen - 1 kilo
    Bloemig, Fruitig 6 - Normaal
    Vanaf 17,25
     17,25 / kg
  14. Lazarro barista caffè crema - koffiebonen - 1 kilo
    Aanbieding
    Lazarro barista caffè crema - koffiebonen - 1 kilo
    Chocoladeachtig, Kruidig 3 - Normaal
    Vanaf 9,48
     9,48 / kg
  15. Lazarro Bonen Duo - Dark Roast & Caffè Crema 2 x 1 kilo
    Lazarro Bonen Duo - Dark Roast & Caffè Crema 2 x 1 kilo
    Diverse smaken 8 - Krachtig
     20,24 Normale Prijs 23,36
  16. Kimbo Espresso Crema Intensa - koffiebonen - 1 kilo
    Aanbieding
    Kimbo Espresso Crema Intensa - koffiebonen - 1 kilo
    Kruidig 11 - Zeer krachtig
    Vanaf 15,93
     15,93 / kg
  17. Lavazza Crema e Aroma - koffiebonen - 1 kilo
    Aanbieding
    Lavazza Crema e Aroma - koffiebonen - 1 kilo
    Chocoladeachtig, Nootachtig, Honing 8 - Krachtig
    Vanaf 17,13
     17,13 / kg
  18. Kimbo Espresso Bar Aroma Gold - koffiebonen - 1 kilo
    Aanbieding
    Kimbo Espresso Bar Aroma Gold - koffiebonen - 1 kilo
    Bloemig, Fruitig 9 - Zeer krachtig
    Vanaf 16,77
     16,77 / kg
  19. Kimbo Barista Espresso Napoli / Napoletano - koffiebonen - 1 kilo
    Aanbieding
    Kimbo Barista Espresso Napoli / Napoletano - koffiebonen - 1 kilo
    Chocoladeachtig 10 - Zeer krachtig
    Vanaf 16,53
     16,53 / kg
  20. Koffiebonen pakket - Meest verkocht - 4 x 1 kilo
    Koffiebonen pakket - Meest verkocht - 4 x 1 kilo
    Diverse smaken 10 - Zeer krachtig

     65,14 Normale Prijs 70,35

  21. Caffè Vergnano 1882 Gran Aroma - koffiebonen - 1 kilo
    Aanbieding
    Caffè Vergnano 1882 Gran Aroma - koffiebonen - 1 kilo
    Chocoladeachtig 8 - Krachtig
    Vanaf 15,92
     15,92 / kg
  22. Aurora Mundo – Biologische koffiebonen – 500 gram
    Aurora Mundo – Biologische koffiebonen – 500 gram
    Nootachtig 8 - Krachtig
    Vanaf 8,54
     17,08 / kg
  23. Single Origins - Verse koffiebonen - 7 x 250 gram
    Single Origins - Verse koffiebonen - 7 x 250 gram
    Diverse smaken 8 - Krachtig
     39,95
     22,83 / kg
  24. Kimbo Vending Audace - koffiebonen - 1 kilo
    Aanbieding
    Kimbo Vending Audace - koffiebonen - 1 kilo
    Kruidig 10 - Zeer krachtig
    Vanaf 13,00
     13,00 / kg
  25. Lazarro Espresso - koffiebonen - 1 kilo
    Aanbieding
    Lazarro Espresso - koffiebonen - 1 kilo
    Chocoladeachtig 7 - Krachtig
    Vanaf 8,99
     8,99 / kg
  26. Caffè Vergnano 1882 Antica Bottega - koffiebonen - 1 kilo
    Aanbieding
    Caffè Vergnano 1882 Antica Bottega - koffiebonen - 1 kilo
    Chocoladeachtig, Fruitig 5 - Normaal
    Vanaf 18,21
     18,21 / kg
  27. Lavazza Expert Gusto Forte - koffiebonen - 1 kilo
    Aanbieding
    Lavazza Expert Gusto Forte - koffiebonen - 1 kilo
    Chocoladeachtig, Kruidig 13 - Zeer krachtig
    Vanaf 16,78
     16,78 / kg
  28. Kimbo Espresso Classico - koffiebonen - 1 kilo
    Aanbieding
    Kimbo Espresso Classico - koffiebonen - 1 kilo
    Chocoladeachtig 11 - Zeer krachtig
    Vanaf 15,64
     15,64 / kg
  29. Kennismakers - Verse koffiebonen - 4 x 330 gram
    Kennismakers - Verse koffiebonen - 4 x 330 gram
    Diverse smaken 8 - Krachtig
     31,95
     24,20 / kg
  30. Espresso Madrugador - Verse koffiebonen
    Espresso Madrugador - Verse koffiebonen
    Chocoladeachtig, Fruitig, Kruidig 8 - Krachtig
    Vanaf 6,95
     18,95 / kg
  31. Pellini Vivace Tradizionale Gusto Classico - koffiebonen - 1 kilo
    Aanbieding
    Pellini Vivace Tradizionale Gusto Classico - koffiebonen - 1 kilo
    Chocoladeachtig, Kruidig, Nootachtig 7 - Krachtig
    Vanaf 14,92
     14,92 / kg
  32. Lavazza Espresso Barista Intenso - koffiebonen - 1 kilo
    Aanbieding
    Lavazza Espresso Barista Intenso - koffiebonen - 1 kilo
    Chocoladeachtig, Fruitig 9 - Zeer krachtig
    Vanaf 22,37
     22,37 / kg
  33. Kimbo Caffé Crema Classico - koffiebonen - 1 kilo
    Kimbo Caffé Crema Classico - koffiebonen - 1 kilo
    Chocoladeachtig, Nootachtig, Caramel 7 - Krachtig
    Vanaf 17,19
     17,19 / kg
  34. Kimbo Espresso Barista 100% arabica - koffiebonen - 1 kilo
    Aanbieding
    Kimbo Espresso Barista 100% arabica - koffiebonen - 1 kilo
    Honing 9 - Zeer krachtig
    Vanaf 17,34
     17,34 / kg
  35. Pellini TOP Originale 100% Arabica - koffiebonen - 1 kilo
    Aanbieding
    Pellini TOP Originale 100% Arabica - koffiebonen - 1 kilo
    Fruitig 5 - Normaal
    Vanaf 21,15
     21,15 / kg
  36. L'OR Harmonieux Espresso - koffiebonen - 1 kilo
    Aanbieding
    L'OR Harmonieux Espresso - koffiebonen - 1 kilo
    Nootachtig 6 - Normaal
    Vanaf 15,21
     15,21 / kg
  37. Kimbo Espresso Bar Top Flavour 100% arabica - koffiebonen - 1 kilo
    Aanbieding
  38. Mövenpick caffè crema - koffiebonen - 1 kilo
    Aanbieding
    Mövenpick caffè crema - koffiebonen - 1 kilo
    Chocoladeachtig, Nootachtig 6 - Normaal
    Vanaf 14,63
     14,63 / kg
  39. illy Arabica Selection Brazilië Cerrado Mineiro - koffiebonen - 250 gram
    Aanbieding
  40. Brazilië 100% arabica - Verse koffiebonen
    Brazilië 100% arabica - Verse koffiebonen
    Chocoladeachtig, Nootachtig 6 - Normaal
    Vanaf 7,79
     20,42 / kg
  41. De Roccis Qualità Oro Intenso - koffiebonen - 1 kilo
    De Roccis Qualità Oro Intenso - koffiebonen - 1 kilo
    Chocoladeachtig, Nootachtig 9 - Zeer krachtig
    Vanaf 10,82
     10,82 / kg
  42. Italiaanse Espresso Selectie - 4 x 1 kilo koffiebonen
    Italiaanse Espresso Selectie - 4 x 1 kilo koffiebonen
    Diverse smaken 7 - Krachtig
     43,69 Normale Prijs 47,83
  43. L'OR Vibrant Espresso - koffiebonen - 1 kilo
    Aanbieding
    L'OR Vibrant Espresso - koffiebonen - 1 kilo
    Kruidig 8 - Krachtig
    Vanaf 13,78
     13,78 / kg
  44. Yirgacheffe specialiteit 100% arabica - Verse koffiebonen
    Yirgacheffe specialiteit 100% arabica - Verse koffiebonen
    Bloemig, Chocoladeachtig, Fruitig, Honing 4 - Normaal
    Vanaf 9,29
     25,60 / kg
  45. illy Arabica Selection Ethiopië - koffiebonen - 250 gram
    Aanbieding
    illy Arabica Selection Ethiopië - koffiebonen - 250 gram
    Bloemig 4 - Normaal
    Vanaf 6,11
     24,44 / kg
  46. Café Intención Intensivo - koffiebonen - 1 kilo
    Café Intención Intensivo - koffiebonen - 1 kilo
    Fruitig, Kruidig 9 - Zeer krachtig
    Vanaf 18,80
     18,80 / kg
  47. Caffè Vergnano 1882 Espresso - Koffiebonen - 1 kilo
    Aanbieding
    Caffè Vergnano 1882 Espresso - Koffiebonen - 1 kilo
    Chocoladeachtig 7 - Krachtig
    Vanaf 18,94
     18,94 / kg
  48. Lucaffé 100% arabica Mister Exclusive - koffiebonen - 1 kilo
    Aanbieding
    Lucaffé 100% arabica Mister Exclusive - koffiebonen - 1 kilo
    Chocoladeachtig, Fruitig, Nootachtig 7 - Krachtig
    Vanaf 26,38
     26,38 / kg

Welke koffiebonen passen bij jou?

De lekkerste koffiebonen zijn vooral een kwestie van persoonlijke smaak. Houd je van zacht en aromatisch, dan zijn Arabica koffiebonen een goede richting om te beginnen. Voor meer kracht en body kun je ook kijken naar Robusta koffiebonen of een blend van beide soorten.

Let daarnaast op de sterkte, het smaakprofiel en de branding. Een koffie met tonen van chocolade en noten geeft een heel ander resultaat dan een fruitige of kruidige koffie. Ook de koffiebranding bepaalt voor een belangrijk deel het karakter van de boon.

Zoek je koffie uit één specifieke herkomst, dan vind je die bij onze single origin koffiebonen.

Wat zijn de beste koffiebonen?

De beste koffiebonen zijn vooral de bonen die passen bij jouw smaak en manier van koffiezetten. Let bij het kiezen op sterkte, smaakprofiel, branding en samenstelling. Een 100% Arabica kan bijvoorbeeld zachter en aromatischer smaken, terwijl een blend met Robusta vaak meer body en kracht heeft. Ook versheid speelt een rol: daarom vind je bij Café du Jour zowel bekende koffiemerken als koffie uit onze eigen branderij. Wil je verschillende soorten vergelijken, lees dan ook onze gids over de beste koffiebonen.

Bekende koffiemerken en onze eigen branderij

Liever een vertrouwd merk? In het assortiment vind je onder andere Lavazza, illy, Segafredo en Kimbo. Daarnaast branden we bij Café du Jour zelf koffie. Wat begon vanuit een passie voor goede koffie groeide uit tot een eigen branderij, waar onze koffie dagelijks in kleine batches wordt gebrand. Zo kun je binnen één assortiment kiezen tussen bekende merken en koffie die we zelf branden.

Ook voor biologische koffiebonen kun je binnen het assortiment gericht selecteren.

Koffiebonen kopen voor jouw koffiemachine

Gebruik je een volautomatische koffiemachine, dan kun je gericht kijken naar onze koffiebonen voor volautomaten. Daar vind je bonen voor verschillende smaken, sterktes en koffiebereidingen.

We hebben daarnaast aparte categorieën voor populaire koffiemachines. Bekijk bijvoorbeeld koffiebonen voor Philips, Jura, De'Longhi, Siemens, Sage en Krups.

Drink je vooral een krachtige espresso, dan kun je ook direct onze espresso koffie bekijken.

Koffiebonen online bestellen bij Café du Jour

Bij Café du Jour heb je keuze uit bekende koffiemerken, kleinere branders en onze eigen vers gebrande koffie. Gebruik de filters om het assortiment te vergelijken op merk, smaak, sterkte, branding en prijs. Zo vind je sneller online koffiebonen die passen bij jouw voorkeur én budget.

Wil je eerst verschillende koffies proberen of zoek je juist een vaste favoriet voor dagelijks gebruik? In het assortiment vind je zowel proefpakketten en huisblends als bekende merken en single origins. Heb je hulp nodig bij het kiezen, dan lees je in onze gids meer over de beste koffiebonen.

Veelgestelde vragen over koffiebonen
Welke koffiebonen zijn het beste?

Dat hangt af van je smaak en manier van koffiezetten. Let vooral op sterkte, smaakprofiel, branding en samenstelling. Probeer bij twijfel verschillende soorten om te bepalen wat je het lekkerst vindt.

Welke koffiebonen zijn lekker?

Dat is persoonlijk. Voor een zachtere en aromatische koffie kun je richting Arabica kijken. Voor meer kracht en body past een blend met Robusta mogelijk beter.

Welke koffiebonen zijn geschikt voor een volautomaat?

Voor een volautomaat gebruik je hele koffiebonen. Kies vooral op smaak, sterkte en branding en vermijd bij voorkeur gearomatiseerde bonen waaraan suiker of olie is toegevoegd.

Wat is het verschil tussen Arabica en Robusta koffiebonen?

Arabica heeft doorgaans een zachter en aromatischer karakter. Robusta is meestal krachtiger en bevat meer cafeïne. Veel koffies combineren beide soorten in een blend.

Hoe bewaar je koffiebonen?

Bewaar koffiebonen goed afgesloten, droog, donker en koel. Maal bij voorkeur alleen de hoeveelheid die je direct nodig hebt.

Cafedujour.nl is beoordeeld met 4.9 / 5 op basis van Google klantreviews